bip.gov.pl
A A A K

SmodBIP

Jak korzystać z biuletynu?

Biuletyn Informacji Publicznej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. został stworzony, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji na temat Spółki. Po lewej stronie znajduje się menu główne, które umożliwia łatwe przeglądanie interesujących Państwa informacji. Menu podzielono na kilka działów tematycznych, związanych z udostępnianymi informacjami. Aby uzyskać szczegółowe informacje na wybrany temat, należy ustawić kursor na daną pozycję menu i kliknąć lewym przyciskiem myszy.

W menu, znajdują się następujące odnośniki:

  • Redakcja – kontakt do osób tworzących i zamieszczających informacje w BIP;
  • Rejestr zmian – informacja o historii zmian w treści stron niniejszego portalu;
  • Statystyka strony – ukazuje liczbę odwiedzin strony biuletynu MPWiK w danym przedziale czasowym;
  • Pomoc – instrukcja obsługi i zasady korzystania z biuletynu, w którym obecnie się znajdujemy;
  • Wyszukiwarka – znajduje się w menu poziomym, na listwie, po lewej stronie. Aby odnaleźć interesujące nas informacje, proszę wcisnąć ikonę wyszukiwarki, a następnie wpisać w okno wyszukiwarki poszukiwane pojęcie i kliknąć ikonkę lupy lub nacisnąć przycisk [Enter] na klawiaturze.

W górnej części strony znajduje się nagłówek z logo Spółki. Naciskając na nie za pomocą myszki, wejdą Państwo na stronę internetową Spółki, która znajduje się pod adresem gpw@gpw.katowice.pl. Na oficjalnej stronie BIP, prowadzonej przez MSWiA, znajdą się Państwo, klikając myszką logo BIP. Na tej stronie (http://www.bip.gov.pl) opublikowano wszystkie wiadomości o zadaniach, jakie ma spełniać Biuletyn Informacji Publicznej, oraz o aktach prawnych, na podstawie których funkcjonuje.Opublikował: Maciej Surowiec
Publikacja dnia: 04.07.2022
Podpisał: Maciej Surowiec
Dokument z dnia: 30.08.2019
Dokument oglądany razy: 2 284